Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.kolo 2016-17

19. 11. 2016

 

 

TJ Sokol Benešov B 2701 5:3 2630 TJ Neratovice

                                            (6:6)

ŠOSTÝ Antonín (*) 412 1:1 433 ŠŤASTNÝ Vladimír

HAŠEK Karel 437 0:2 469 BUROCK Miroslav

KOČÍ Jiří 465 2:0 394 SKLENÁŘ Jaromír

KALOUS Ladislav 463 1:1 445 VACEK Petr

ČERV Marek 459 1:1 418 ŠTEINER Petr

FRANĚK Jaroslav 465 1:1 471 BOŽKA Petr

 

střídání: od 48. hodu: ŠOSTÝ Antonín + VYSKOČIL Michal

rozhodčí: PALÁT Karel

diváků: 12

utkání trvalo: 2:15

 

 

 

TJ Sparta Kutná Hora C - KK Slavoj Praha B 5,5:2,5 2674-2572 (7:5) 

AC Sparta Praha - KK Jiří Poděbrady A 6:2 2666-2569 (9:3) 

TJ AŠ Mladá Boleslav - PSK Union Praha 6:2 2459-2345 (7,5:4,5) 

KK Slavia Praha - KK Kosmonosy B 5,5:2,5 2495-2484 (7:5) 

TJ Sokol Brandýs n. L. - SK Meteor Praha B 3:5 2562-2567 (6:6) 

TJ Sokol Benešov B - TJ Neratovice 5:3 2701-2630 (6:6) 

KK Jiří Poděbrady B - TJ Sokol Kolín B 2:6 2549-2603 (4:8) 

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Slavia Praha 11 8 1 2 57,5:30,5 72,5:59,5 2539 17

 2. SK Meteor Praha B 11 8 0 3 50,5:37,5 70,5:61,5 2467 16

 3. KK Jiří Poděbrady A 11 7 0 4 54,0:34,0 76,5:55,5 2594 14

 4. KK Kosmonosy B 11 7 0 4 49,5:38,5 71,5:60,5 2587 14

 5. AC Sparta Praha 11 6 1 4 47,5:40,5 70,5:61,5 2534 13

 6. TJ Sparta Kutná Hora C 11 6 0 5 48,0:40,0 70,5:61,5 2513 12

 7. TJ AŠ Mladá Boleslav 11 6 0 5 46,0:42,0 71,0:61,0 2485 12

 8. TJ Neratovice 11 4 2 5 43,5:44,5 67,5:64,5 2528 10

 9. TJ Sokol Brandýs n. L. 11 4 2 5 41,5:46,5 60,0:72,0 2500 10

10. KK Slavoj Praha B 11 4 1 6 39,0:49,0 58,5:73,5 2510 9

11. PSK Union Praha 11 4 0 7 41,5:46,5 68,5:63,5 2439 8

12. TJ Sokol Benešov B 11 3 2 6 35,0:53,0 53,5:78,5 2485 8

13. TJ Sokol Kolín B 11 3 0 8 29,0:59,0 55,0:77,0 2447 6

14. KK Jiří Poděbrady B 11 2 1 8 33,5:54,5 58,0:74,0 2510 5

 

 

 

Pořadí jednotlivců

    jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. NÁHLOVSKÝ Marek Kosmonosy B 449,6 296,8 152,8 2,4 5 / 6 (510)

 2. KŘENEK Karel Brandýs 447,5 299,8 147,7 2,8 6 / 6 (490)

 3. BOŽKA Petr Neratovice 447,3 302,4 144,9 3,4 6 / 6 (472)

 4. KAZDA Jaroslav Poděbrady A 446,4 300,9 145,6 3,2 6 / 6 (503)

 5. KLIČKA Václav Sp. Praha 441,5 298,4 143,1 2,8 6 / 6 (471)

 6. ŠUSTR Ondřej Poděbrady B 441,4 299,2 142,2 4,4 6 / 6 (477)

 7. NOVÁK Petr Kosmonosy B 439,7 295,0 144,8 3,9 6 / 6 (476)

 8. ZELENKA Luboš Sl. Praha 438,4 297,0 141,4 2,8 5 / 7 (463)

 9. GÜTTEROVÁ Petra Poděbrady B 438,2 297,5 140,7 3,9 4 / 6 (455)

10. NOŽIČKA Ladislav Poděbrady A 436,8 296,1 140,6 5,3 6 / 6 (499)

29. BUROCK Miroslav Neratovice 425,1 300,4 124,7 5,0 6 / 6 (469)

42. KVAPIL Jan Neratovice 419,1 292,0 127,1 5,9 4 / 6 (468)

52. VACEK Petr Neratovice 415,9 282,7 133,2 6,6 6 / 6 (445)

57. ŠŤASTNÝ Vladimír Neratovice 413,6 288,1 125,6 6,5 5 / 6 (433)

60. ŠTEINER Petr Neratovice 412,4 285,6 126,7 5,5 6 / 6 (430)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

12. kolo

21.11.16 po 18:00 KK Kosmonosy B - TJ Sokol Brandýs n. L.

23.11.16 st 17:30 SK Meteor Praha B - TJ Sokol Benešov B

24.11.16 čt 19:00 PSK Union Praha - KK Slavia Praha

25.11.16 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady A - TJ AŠ Mladá Boleslav

25.11.16 pá 17:00 TJ Sparta Kutná Hora C - AC Sparta Praha

25.11.16 pá 17:30 KK Slavoj Praha B - TJ Sokol Kolín B

25.11.16 pá 17:30 TJ Neratovice - KK Jiří Poděbrady B