Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo 2016-17

15. 1. 2017

 

 

KK Slavoj Praha B 2494 2:6 2521 TJ Neratovice

                                        (4:8)

CYPRO Roman (*) 378 0:2 419 ŠŤASTNÝ Vladimír

KAŠPAR Jiří 442 2:0 360 SKLENÁŘ Jaromír

JUNGBAUER Viktor 391 0:2 457 KVAPIL Jan

BUBENÍK Miroslav 423 1:1 430 VACEK Petr

KRÁL Aleš 422 0:2 430 ŠTEINER Petr

PRAVLOVSKÝ Petr 438 1:1 425 BOŽKA Petr

 

střídání: od 51. hodu: CYPRO Roman + ŠŤASTNÝ Petr

rozhodčí: PRAVLOVSKÝ Petr

diváků: 6

utkání trvalo: 2:50

 

 

 

KK Slavoj Praha B - TJ Neratovice 2:6 2494-2521 (4:8) 

TJ Sokol Kolín B - SK Meteor Praha B 6,5:1,5 2421-2372 (8:4) 

KK Jiří Poděbrady B - KK Kosmonosy B 0:8 2492-2691 (4:8) 

TJ Sokol Benešov B - PSK Union Praha 2:6 2639-2646 (5,5:6,5) 

TJ Sokol Brandýs n. L. - KK Jiří Poděbrady A 0:8 0-0 (0:12) 

KK Slavia Praha - TJ Sparta Kutná Hora C 3:5 2491-2568 (7:5) 

TJ AŠ Mladá Boleslav - AC Sparta Praha 1:7 2379-2381 (5:7)

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Jiří Poděbrady A 14 9 1 4 73,0:39,0 101,5:66,5 2592 19

 2. SK Meteor Praha B 14 9 0 5 61,0:51,0 86,0:82,0 2474 18

 3. AC Sparta Praha 14 8 1 5 63,5:48,5 91,5:76,5 2526 17

 4. KK Slavia Praha 14 8 1 5 63,5:48,5 90,5:77,5 2510 17

 5. TJ Sparta Kutná Hora C 14 8 0 6 62,0:50,0 87,5:80,5 2499 16

 6. TJ Neratovice 14 7 2 5 61,5:50,5 88,0:80,0 2539 16

 7. KK Kosmonosy B 14 8 0 6 61,0:51,0 89,5:78,5 2587 16

 8. TJ AŠ Mladá Boleslav 14 7 1 6 56,0:56,0 88,0:80,0 2484 15

 9. PSK Union Praha 14 7 0 7 59,5:52,5 88,5:79,5 2480 14

10. TJ Sokol Brandýs n. L. 14 5 2 7 50,0:62,0 72,5:95,5 2521 12

11. KK Slavoj Praha B 14 5 1 8 49,0:63,0 72,5:95,5 2510 11

12. TJ Sokol Benešov B 14 4 2 8 45,0:67,0 73,0:95,0 2500 10

13. TJ Sokol Kolín B 14 4 0 10 38,5:73,5 74,5:93,5 2452 8

14. KK Jiří Poděbrady B 14 3 1 10 40,5:71,5 72,5:95,5 2488 7

 

 

 

Pořadí jednotlivců

       jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. KŘENEK Karel Brandýs 451,7 300,9 150,7 2,6 7 / 7 (490)

 2. NÁHLOVSKÝ Marek Kosmonosy B 448,7 295,8 152,9 2,3 5 / 7 (510)

 3. KAZDA Jaroslav Poděbrady A 446,7 300,1 146,7 3,0 7 / 8 (503)

 4. BOŽKA Petr Neratovice 445,0 298,4 146,6 3,6 8 / 8 (472)

 5. DITTRICH David Union Praha 437,7 287,0 150,7 1,5 7 / 8 (475)

 6. MLEJNEK Aleš Kosmonosy B 437,5 295,9 141,6 5,0 7 / 7 (487)

 7. NOVÁK Petr Kosmonosy B 437,3 292,1 145,1 4,1 7 / 7 (476)

 8. ŠUSTR Ondřej Poděbrady B 435,0 295,4 139,5 4,7 7 / 7 (477)

 9. NOŽIČKA Ladislav Poděbrady A 434,6 294,7 139,9 5,2 7 / 8 (499)

10. KAŠPAR Jiří Slavoj B 434,2 295,5 138,7 4,8 8 / 8 (479)

21. BUROCK Miroslav Neratovice 428,5 301,1 127,5 4,6 7 / 8 (469)

23. KVAPIL Jan Neratovice 427,4 293,4 134,0 5,6 6 / 8 (468)

40. VACEK Petr Neratovice 421,4 284,3 137,1 5,9 8 / 8 (447)

48. ŠTEINER Petr Neratovice 417,0 287,6 129,4 5,4 8 / 8 (430)

52. ŠŤASTNÝ Vladimír Neratovice 414,3 287,7 126,6 6,2 6 / 8 (433)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

15. kolo

16.01.17 po 19:30 AC Sparta Praha - KK Slavia Praha

18.01.17 st 17:30 SK Meteor Praha B - TJ Neratovice

19.01.17 čt 19:00 PSK Union Praha - KK Jiří Poděbrady B

19.01.17 čt 19:00 KK Kosmonosy B - TJ Sokol Kolín B

20.01.17 pá 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav - KK Slavoj Praha B

20.01.17 pá 17:00 TJ Sparta Kutná Hora C - TJ Sokol Brandýs n. L.

20.01.17 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady A - TJ Sokol Benešov B