Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.kolo 2015-16

19. 3. 2016

 

 

KK Slavoj Praha B 2558 5:3 2554 TJ Neratovice A

                                        (6:6)

ŠŤASTNÝ Petr 416 0:2 449 KVAPIL Jan

KAŠPAR Jiří 409 0:2 440 BUROCK Miroslav

JUNGBAUER Viktor 442 2:0 393 TRNKA Josef (*)

BUBENÍK Miroslav 421 1:1 404 VACEK Petr

PICHL Jaroslav 419 1:1 442 BOŽKA Petr

PRAVLOVSKÝ Petr 451 2:0 426 ŠTEINER Petr

 

střídání: od 51. hodu: TRNKA Josef + ŠŤASTNÝ Vladimír

rozhodčí: PRAVLOVSKÝ Petr

diváků: 5

utkání trvalo: 2:52

 

 

 

TJ Sokol Benešov B - KK Konstruktiva Praha  B 2:6 2620-2704 (5:7) 

KK Jiří Poděbrady A - KK Kosmonosy B 4:4 2660-2644 (11:13) 

AC Sparta Praha A - TJ Sokol Praha-Vršovice A 5:3 2571-2570 (8,5:3,5) 

KK Slavoj Praha B - TJ Neratovice A 5:3 2558-2554 (6:6) 

PSK Union Praha A - TJ Sokol Brandýs n. L. A 8:0 2441-2292 (9,5:2,5) 

TJ Sparta Kutná Hora C - KK Jiří Poděbrady B 8:0 2647-2467 (11:1) 

TJ Sokol Kolín B - KK Slavia Praha A 2:6 2473-2500 (6:6) 

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Jiří Poděbrady A 21 15 3 3 111,0:57,0 158,5:93,5 2564 33

 2. KK Konstruktiva Praha  B 21 15 1 5 111,0:57,0 149,5:102,5 2594 31

 3. TJ Sokol Praha-Vršovice A 21 15 0 6 111,0:57,0 147,5:104,5 2548 30

 4. AC Sparta Praha A 22 13 0 9 99,5:76,5 149,5:114,5 2547 26

 5. TJ Sokol Brandýs n. L. A 23 12 1 10 89,5:94,5 130,0:146,0 2501 25

 6. KK Kosmonosy B 21 11 1 9 97,0:71,0 138,5:113,5 2579 23

 7. KK Slavoj Praha B 22 10 1 11 80,0:96,0 116,5:147,5 2461 21

 8. KK Slavia Praha A 21 8 3 10 77,5:90,5 115,5:136,5 2517 19

 9. TJ Sokol Kolín B 21 9 1 11 77,0:91,0 123,0:129,0 2443 19

10. TJ Neratovice A 21 9 1 11 76,0:92,0 121,0:131,0 2465 19

11. TJ Sokol Benešov B 21 9 0 12 75,0:93,0 116,5:135,5 2495 18

12. PSK Union Praha A 21 7 1 13 74,5:93,5 122,0:130,0 2485 15

13. TJ Sparta Kutná Hora C 21 7 0 14 68,5:99,5 126,5:125,5 2496 14

14. KK Jiří Poděbrady B 21 2 1 18 44,5:123,5 97,5:154,5 2434 5

 

 

 

Pořadí jednotlivců:

jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. VYMAZAL Pavel Konstruktiva B 453,6 302,2 151,4 2,8 11 / 11 (497)

 2. KŘENEK Karel Brandýs A 450,3 300,3 150,0 2,1 11 / 12 (486)

 3. FABIÁN Jaromír KK Kosmonosy B 446,8 302,5 144,3 3,3 9 / 11 (474)

 4. VILÍMOVSKÝ Zbyněk Vršovice A 443,1 298,2 144,9 2,5 11 / 11 (477)

 5. MLEJNEK Aleš KK Kosmonosy B 440,5 297,0 143,5 3,3 8 / 11 (467)

 6. ČECH Svatopluk Jiří Poděbrady A 439,6 298,8 140,9 5,8 9 / 10 (491)

 7. KAZDA Jaroslav Jiří Poděbrady A 438,0 293,7 144,3 3,5 9 / 10 (482)

 8. PLETICHA Jaroslav Konstruktiva B 437,8 293,2 144,6 3,9 11 / 11 (479)

 9. BOŽKA Petr TJ Neratovice A 436,8 295,9 140,8 4,2 9 / 12 (492)

10. POSEJPAL Václav Konstruktiva B 436,3 298,5 137,9 4,1 8 / 11 (468)

25. BUROCK Miroslav TJ Neratovice A 427,1 291,0 136,1 4,7 8 / 12 (465)

60. ŠTEINER Petr TJ Neratovice A 412,4 283,4 129,0 5,5 12 / 12 (462)

67. VACEK Petr TJ Neratovice A 404,6 286,3 118,3 8,2 12 / 12 (443)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

22. kolo

22.03.16 út 17:30 KK Slavia Praha A - TJ Sparta Kutná Hora C

24.03.16 čt 19:00 KK Kosmonosy B - TJ Sokol Benešov B

25.03.16 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady B - PSK Union Praha A

25.03.16 pá 17:30 KK Konstruktiva Praha  B - TJ Sokol Kolín B

25.03.16 pá 17:30 TJ Neratovice A - AC Sparta Praha A

25.03.16 pá 17:30 TJ Sokol Praha-Vršovice A - KK Jiří Poděbrady A