Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.kolo 2015-16

3. 4. 2016

 

 

KK Jiří Poděbrady A 2524 1:7 2612 TJ Neratovice A

                                         (4,5:7,5)

NOŽIČKA Ladislav 431 2:0 380 SKLENÁŘ Jaromír

MILÁČEK Jiří ml. 428 0:2 453 ŠŤASTNÝ Vladimír

RICHTER Dušan 417 1:1 440 VACEK Petr

JÍROVEC Vít 419 0:2 479 BUROCK Miroslav

KAZDA Jaroslav (*) 403 1:1 432 BOŽKA Petr

ČECH Svatopluk 426 0,5:1,5 428 ŠTEINER Petr

 

střídání: od 51. hodu: KAZDA Jaroslav + ŠTICH Lukáš

rozhodčí: MILÁČEK Jiří

diváků: 5

utkání trvalo: 2:35

 

 

 

KK Kosmonosy B - KK Konstruktiva Praha  B 2:6 2618-2650 (6:6) 

TJ Sokol Benešov B - TJ Sokol Praha-Vršovice A 3:5 2645-2650 (4:8) 

KK Jiří Poděbrady A - TJ Neratovice A 1:7 2524-2612 (4,5:7,5) 

AC Sparta Praha A - TJ Sokol Brandýs n. L. A 6:2 2599-2462 (8,5:3,5) 

KK Slavoj Praha B - KK Jiří Poděbrady B 5:3 2593-2553 (6:6) 

PSK Union Praha A - KK Slavia Praha A 5:3 2481-2424 (7:5) 

TJ Sparta Kutná Hora C - TJ Sokol Kolín B 5:3 2598-2548 (6:6)

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Konstruktiva Praha  B 23 17 1 5 123,0:61,0 162,5:113,5 2598 35

 2. TJ Sokol Praha-Vršovice A 23 17 0 6 122,0:62,0 163,5:112,5 2556 34

 3. KK Jiří Poděbrady A 23 15 3 5 114,0:70,0 167,0:109,0 2540 33

 4. AC Sparta Praha A 23 13 0 10 99,5:84,5 153,5:122,5 2530 26

 5. TJ Sokol Brandýs n. L. A 23 12 1 10 89,5:94,5 130,0:146,0 2501 25

 6. KK Kosmonosy B 23 11 2 10 103,0:81,0 151,0:125,0 2580 24

 7. TJ Neratovice A 23 11 1 11 91,0:93,0 136,5:139,5 2468 23

 8. KK Slavoj Praha B 23 11 1 11 85,0:99,0 122,5:153,5 2461 23

 9. PSK Union Praha A 23 9 1 13 84,5:99,5 136,0:140,0 2491 19

10. KK Slavia Praha A 23 8 3 12 82,5:101,5 125,5:150,5 2509 19

11. TJ Sokol Kolín B 23 9 1 13 82,0:102,0 134,0:142,0 2469 19

12. TJ Sokol Benešov B 23 9 1 13 82,0:102,0 126,0:150,0 2502 19

13. TJ Sparta Kutná Hora C 23 9 0 14 79,5:104,5 139,5:136,5 2504 18

14. KK Jiří Poděbrady B 23 2 1 20 50,5:133,5 108,5:167,5 2443 5

 

 

 

Pořadí jednotlivců:

jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. VYMAZAL Pavel Konstruktiva B 456,0 303,1 152,9 2,6 12 / 12 (497)

 2. KŘENEK Karel Brandýs A 450,3 300,3 150,0 2,1 11 / 12 (486)

 3. TEPLIČANEC Petr Konstruktiva B 448,7 296,3 152,4 1,5 8 / 12 (492)

 4. FABIÁN Jaromír KK Kosmonosy B 446,8 302,3 144,4 3,3 9 / 11 (474)

 5. VILÍMOVSKÝ Zbyněk Vršovice A 444,7 299,3 145,3 2,5 12 / 12 (477)

 6. MLEJNEK Aleš KK Kosmonosy B 440,0 296,9 143,1 3,4 8 / 11 (467)

 7. PLETICHA Jaroslav Konstruktiva B 437,5 292,9 144,6 3,8 12 / 12 (479)

 8. BOŽKA Petr TJ Neratovice A 436,9 296,1 140,8 4,2 9 / 12 (492)

 9. POSEJPAL Václav Konstruktiva B 436,4 298,3 138,1 4,1 8 / 12 (468)

10. JUNGMANN Aleš Sl. Praha A 435,3 287,8 147,5 3,0 12 / 12 (473)

16. BUROCK Miroslav TJ Neratovice A 433,1 294,3 138,8 4,4 9 / 12 (479)

63. ŠTEINER Petr TJ Neratovice A 412,5 282,8 129,7 5,4 12 / 12 (462)

71. VACEK Petr TJ Neratovice A 405,8 286,4 119,4 8,1 12 / 12 (443)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

24. kolo

05.04.16 út 17:30 KK Slavia Praha A - KK Slavoj Praha B

08.04.16 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady B - AC Sparta Praha A

08.04.16 pá 17:30 TJ Sokol Kolín B - PSK Union Praha A

08.04.16 pá 17:30 TJ Sokol Brandýs n. L. A - KK Jiří Poděbrady A

08.04.16 pá 17:30 KK Konstruktiva Praha  B - TJ Sparta Kutná Hora C

08.04.16 pá 17:30 TJ Neratovice A - TJ Sokol Benešov B

08.04.16 pá 17:30 TJ Sokol Praha-Vršovice A - KK Kosmonosy B