Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.kolo 2015-16

10. 4. 2016

 

 

TJ Neratovice A 2494 7:1 2325 TJ Sokol Benešov B

                                    (9:3)

MEŠČAN Martin (*) 371 0:2 398 HAŠEK Karel

KVAPIL Jan 433 2:0 387 ŠOSTÝ Antonín

TRNKA Zdeněk 386 2:0 359 KALOUS Ladislav

BUROCK Miroslav 438 1:1 421 BRABEC Luboš

ŠTEINER Petr 420 2:0 369 ČERV Marek

BOŽKA Petr 446 2:0 391 PALÁT Karel

 

střídání: od 51. hodu: MEŠČAN Martin + KOZÁK Jan

rozhodčí: KOZÁK Jan

diváků: 4

utkání trvalo: 4:30

 

 

 

KK Konstruktiva Praha  B - TJ Sparta Kutná Hora C 7:1 2672-2539 (9:3) 

TJ Sokol Kolín B - PSK Union Praha A 6:2 2571-2454 (7:5) 

KK Slavia Praha A - KK Slavoj Praha B 6:2 2571-2480 (7:5) 

KK Jiří Poděbrady B - AC Sparta Praha A 2:6 2576-2654 (5:7) 

TJ Sokol Brandýs n. L. A - KK Jiří Poděbrady A 3:5 2535-2598 (6:6) 

TJ Neratovice A - TJ Sokol Benešov B 7:1 2494-2325 (9:3) 

TJ Sokol Praha-Vršovice A - KK Kosmonosy B 5:3 2405-2398 (6:6) 

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Konstruktiva Praha  B 24 18 1 5 130,0:62,0 171,5:116,5 2598 37

 2. TJ Sokol Praha-Vršovice A 24 18 0 6 127,0:65,0 169,5:118,5 2556 36

 3. KK Jiří Poděbrady A 24 16 3 5 119,0:73,0 173,0:115,0 2545 35

 4. AC Sparta Praha A 24 14 0 10 105,5:86,5 160,5:127,5 2534 28

 5. TJ Neratovice A 24 12 1 11 98,0:94,0 145,5:142,5 2469 25

 6. TJ Sokol Brandýs n. L. A 24 12 1 11 92,5:99,5 136,0:152,0 2502 25

 7. KK Kosmonosy B 24 11 2 11 106,0:86,0 157,0:131,0 2564 24

 8. KK Slavoj Praha B 24 11 1 12 87,0:105,0 127,5:160,5 2463 23

 9. KK Slavia Praha A 24 9 3 12 88,5:103,5 132,5:155,5 2509 21

10. TJ Sokol Kolín B 24 10 1 13 88,0:104,0 141,0:147,0 2470 21

11. PSK Union Praha A 24 9 1 14 86,5:105,5 141,0:147,0 2488 19

12. TJ Sokol Benešov B 24 9 1 14 83,0:109,0 129,0:159,0 2489 19

13. TJ Sparta Kutná Hora C 24 9 0 15 80,5:111,5 142,5:145,5 2507 18

14. KK Jiří Poděbrady B 24 2 1 21 52,5:139,5 113,5:174,5 2443 5

 

 

 

Pořadí jednotlivců:

jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. VYMAZAL Pavel Konstruktiva B 455,8 303,0 152,8 2,6 12 / 12 (497)

 2. KŘENEK Karel Brandýs A 450,2 300,3 149,9 2,2 11 / 12 (486)

 3. TEPLIČANEC Petr Konstruktiva B 448,7 296,3 152,4 1,5 8 / 12 (492)

 4. VILÍMOVSKÝ Zbyněk Vršovice A 444,7 299,4 145,3 2,5 12 / 12 (477)

 5. FABIÁN Jaromír KK Kosmonosy B 440,7 298,4 142,3 3,8 10 / 12 (474)

 6. MLEJNEK Aleš KK Kosmonosy B 440,0 296,9 143,1 3,4 8 / 12 (467)

 7. PLETICHA Jaroslav Konstruktiva B 437,6 292,9 144,6 3,8 12 / 12 (479)

 8. BOŽKA Petr TJ Neratovice A 437,0 296,3 140,8 4,2 9 / 12 (492)

 9. POSEJPAL Václav Konstruktiva B 436,5 298,4 138,1 4,0 8 / 12 (468)

10. JUNGMANN Aleš Sl. Praha A 435,2 287,8 147,4 3,0 12 / 12 (473)

15. BUROCK Miroslav TJ Neratovice A 433,4 294,4 138,9 4,4 9 / 12 (479)

62. ŠTEINER Petr TJ Neratovice A 412,5 282,7 129,8 5,4 12 / 12 (462)

70. VACEK Petr TJ Neratovice A 405,8 286,4 119,4 8,1 12 / 12 (443)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

25. kolo

11.04.16 po 19:30 AC Sparta Praha A - KK Slavia Praha A

12.04.16 út 17:30 TJ Sokol Praha-Vršovice A - KK Konstruktiva Praha  B

14.04.16 čt 19:00 KK Kosmonosy B - TJ Neratovice A

14.04.16 čt 19:30 PSK Union Praha A - TJ Sparta Kutná Hora C

15.04.16 pá 17:00 TJ Sokol Benešov B - TJ Sokol Brandýs n. L. A

15.04.16 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady A - KK Jiří Poděbrady B

15.04.16 pá 17:30 KK Slavoj Praha B - TJ Sokol Kolín B