Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.kolo 2015-16

17. 4. 2016

 

 

KK Kosmonosy B 2615 6:2 2454 TJ Neratovice A

                                       (9:3)

FABIÁN Jaromír 411 1:1 376 BUROCK Miroslav

ELIÁŠ Michal 456 1:1 471 KVAPIL Jan

MLEJNEK Aleš 470 2:0 355 SKLENÁŘ Jaromír

KOCUREK Jan 412 2:0 384 BOŽKA Petr (*)

NÁHLOVSKÝ Marek 434 2:0 419 ŠŤASTNÝ Vladimír

TAJČ Radek 432 1:1 449 ŠTEINER Petr

 

střídání: od 51. hodu: BOŽKA Petr + POKORNÝ Pavel

rozhodčí: VEDOUCÍ DRUŽSTEV

diváků: 9

utkání trvalo: 2:27

 

 

 

TJ Sokol Praha-Vršovice A - KK Konstruktiva Praha  B 4:4 2440-2471 (6:6) 

KK Kosmonosy B - TJ Neratovice A 6:2 2615-2454 (9:3) 

TJ Sokol Benešov B - TJ Sokol Brandýs n. L. A 3:5 2605-2627 (6:6) 

KK Jiří Poděbrady A - KK Jiří Poděbrady B 6:2 2686-2559 (9:3) 

AC Sparta Praha A - KK Slavia Praha A 2:6 2517-2523 (5,5:6,5) 

KK Slavoj Praha B - TJ Sokol Kolín B 4:4 2508-2472 (7:5) 

PSK Union Praha A - TJ Sparta Kutná Hora C 6,5:1,5 2410-2382 (7:5) 

 

 

 

Tabulka:

 1. KK Konstruktiva Praha  B 26 19 2 5 142,0:66,0 188,0:124,0 2589 40

 2. TJ Sokol Praha-Vršovice A 25 18 1 6 131,0:69,0 175,5:124,5 2556 37

 3. KK Jiří Poděbrady A 25 17 3 5 125,0:75,0 182,0:118,0 2545 37

 4. AC Sparta Praha A 25 14 0 11 107,5:92,5 166,0:134,0 2533 28

 5. TJ Sokol Brandýs n. L. A 25 13 1 11 97,5:102,5 142,0:158,0 2511 27

 6. KK Kosmonosy B 25 12 2 11 112,0:88,0 166,0:134,0 2565 26

 7. TJ Neratovice A 25 12 1 12 100,0:100,0 148,5:151,5 2468 25

 8. KK Slavoj Praha B 25 11 2 12 91,0:109,0 134,5:165,5 2462 24

 9. KK Slavia Praha A 25 10 3 12 94,5:105,5 139,0:161,0 2510 23

10. TJ Sokol Kolín B 25 10 2 13 92,0:108,0 146,0:154,0 2470 22

11. PSK Union Praha A 26 10 1 15 93,0:115,0 149,5:162,5 2486 21

12. TJ Sokol Benešov B 25 9 1 15 86,0:114,0 135,0:165,0 2489 19

13. TJ Sparta Kutná Hora C 25 9 0 16 82,0:118,0 147,5:152,5 2497 18

14. KK Jiří Poděbrady B 25 2 1 22 54,5:145,5 116,5:183,5 2444 5

 

 

 

Pořadí jednotlivců:

jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

1. VYMAZAL Pavel Konstruktiva B 455,6 302,8 152,7 2,6 13 / 13 (497)

2. KŘENEK Karel Brandýs A 453,7 302,4 151,2 2,2 12 / 13 (492)

3. TEPLIČANEC Petr Konstruktiva B 448,5 296,5 152,0 1,7 9 / 13 (492)

4. VILÍMOVSKÝ Zbyněk Vršovice A 444,7 299,4 145,3 2,5 12 / 12 (477)

5. FABIÁN Jaromír KK Kosmonosy B 440,5 298,3 142,2 3,8 10 / 12 (474)

6. MLEJNEK Aleš KK Kosmonosy B 440,4 296,9 143,5 3,3 8 / 12 (470)

7. BOŽKA Petr TJ Neratovice A 437,0 296,3 140,8 4,2 9 / 13 (492)

8. PLETICHA Jaroslav Konstruktiva B 436,7 293,6 143,1 4,3 13 / 13 (479)

9. HARTINA Petr Sp. Praha A 434,5 294,1 140,4 5,1 11 / 12 (477)

10. KAZDA Jaroslav Jiří Poděbrady A 434,3 293,2 141,1 4,0 11 / 12 (482)

21. BUROCK Miroslav TJ Neratovice A 427,6 291,4 136,3 4,6 10 / 13 (479)

54. ŠTEINER Petr TJ Neratovice A 415,3 284,4 131,0 5,1 13 / 13 (462)

66. VACEK Petr TJ Neratovice A 405,8 286,4 119,4 8,1 12 / 13 (443)

 

 

 

Nejbližší zápasy:

26. kolo

19.04.16 út 17:30 KK Slavia Praha A - KK Jiří Poděbrady A

22.04.16 pá 17:00 TJ Sparta Kutná Hora C - KK Slavoj Praha B

22.04.16 pá 17:00 KK Jiří Poděbrady B - TJ Sokol Benešov B

22.04.16 pá 17:30 TJ Sokol Kolín B - AC Sparta Praha A

22.04.16 pá 17:30 TJ Sokol Brandýs n. L. A - KK Kosmonosy B

22.04.16 pá 17:30 TJ Neratovice A - TJ Sokol Praha-Vršovice A