Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.kolo 2016-17

15. 4. 2017

 

 

TJ Neratovice 2355 7:1 2234 TJ Sokol Kolín B

                                 (8:4)

ŠÁLEK Josef 389 2:0 334 ZELENKA Vojtěch

BUROCK Miroslav 388 1:1 404 VACKOVÁ Jitka

VACEK Petr 411 2:0 352 KVASIL Jan

KOZÁK Jan 373 1:1 367 BRDÍČKO Jan

ŠTEINER Petr 394 1:1 392 MIKOLÁŠ Josef

BOŽKA Petr (*) 400 1:1 385 HANUŠ Jaroslav

 

střídání: od 60. hodu: BOŽKA Petr + ŠŤASTNÝ Vladimír

rozhodčí: KOZÁK Jan

diváků: 12

utkání trvalo: 4:00

 

 

 

KK Slavoj Praha B - AC Sparta Praha 7:1 2692-2534 (9:3) 

TJ Sparta Kutná Hora C - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:2 2672-2537 (7:5) 

KK Jiří Poděbrady A - KK Slavia Praha 7:1 2710-2587 (9:3) 

PSK Union Praha - TJ Sokol Brandýs n. L. 7:1 2450-2305 (9,5:2,5)

KK Kosmonosy B - TJ Sokol Benešov B 6:2 2656-2549 (8:4) 

SK Meteor Praha B - KK Jiří Poděbrady B 6:2 2622-2566 (8:4)

TJ Neratovice - TJ Sokol Kolín B 7:1 2355-2234 (8:4)

 

 

 

     Konečná tabulka:

 1. KK Jiří Poděbrady A 26 18 1 7 130,0:78,0 185,5:126,5 2557 37

 2. TJ Neratovice 26 14 3 9 120,0:88,0 161,0:151,0 2540 31

 3. KK Slavia Praha 26 15 1 10 117,5:90,5 164,0:148,0 2525 31

 4. SK Meteor Praha B 26 15 1 10 105,0:103,0 159,0:153,0 2484 31

 5. AC Sparta Praha 26 13 2 11 113,0:95,0 160,5:151,5 2517 28

 6. KK Kosmonosy B 26 13 2 11 106,5:101,5 164,0:148,0 2564 28

 7. TJ Sparta Kutná Hora C 26 13 1 12 110,5:97,5 159,5:152,5 2517 27

 8. PSK Union Praha 26 11 1 14 100,5:107,5 161,0:151,0 2499 23

 9. TJ Sokol Benešov B 26 10 3 13 97,5:110,5 150,5:161,5 2505 23

10. TJ AŠ Mladá Boleslav 26 10 3 13 95,0:113,0 151,5:160,5 2488 23

11. TJ Sokol Kolín B 26 11 1 14 89,0:119,0 150,0:162,0 2461 23

12. KK Slavoj Praha B 26 10 2 14 97,0:111,0 140,0:172,0 2495 22

13. TJ Sokol Brandýs n. L. 26 10 2 14 94,0:114,0 142,5:169,5 2510 22

14. KK Jiří Poděbrady B 26 7 1 18 80,5:127,5 135,0:177,0 2486 15

 

 

 

Pořadí jednotlivců:

      jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum

 1. KŘENEK Karel Brandýs 452,9 304,5 148,4 2,0 13 / 13 (492)

 2. KAZDA Jaroslav Poděbrady A 445,8 299,9 145,9 3,1 11 / 13 (503)

 3. BOŽKA Petr Neratovice 443,4 298,2 145,2 3,1 13 / 13 (472)

 4. FRANĚK Jaroslav Benešov B 441,3 296,5 144,8 3,4 10 / 13 (492)

 5. DITTRICH David Union Praha 440,6 291,5 149,1 2,0 12 / 13 (475)

 6. JELÍNEK Tomáš K. Hora C 437,7 296,8 140,8 3,8 13 / 13 (486)

 7. ŠTICH Lukáš Poděbrady A 437,5 296,9 140,6 4,3 12 / 13 (497)

 8. MLEJNEK Aleš Kosmonosy B 436,6 299,6 137,0 4,7 11 / 13 (487)

 9. KVAPIL Jan Neratovice 434,8 292,9 141,9 4,3 12 / 13 (468)

10. JÍROVEC Vít Poděbrady A 433,4 296,9 136,6 4,8 9 / 13 (492)

12. BUROCK Miroslav Neratovice 432,3 301,0 131,3 4,4 10 / 13 (482)

37. ŠTEINER Petr Neratovice 421,8 286,7 135,1 4,9 13 / 13 (451)

50. VACEK Petr Neratovice 417,4 287,7 129,7 6,5 13 / 13 (447)

72. ŠŤASTNÝ Vladimír Neratovice 405,3 283,3 121,9 7,7 10 / 13 (437)

 

 

        Zisk bodů pro družstvo:

 

    1. BOŽKA Petr Neratovice 22,5 / 25 (90%) 37,0 / 51 (73%)

    2. JUNGMANN Aleš Sl. Praha 22,0 / 26 (85%) 36,0 / 52 (69%)

    3. JELÍNEK Tomáš K. Hora C 20,5 / 26 (79%) 37,0 / 52 (71%)

    4. BOHÁČ Martin Meteor B 18,0 / 23 (78%) 34,0 / 46 (74%)

    5. MIKOLÁŠ Josef Sok. Kolín B 18,0 / 26 (69%) 36,5 / 52 (70%)

    6. KAŠPAR Jiří Slavoj B 18,0 / 26 (69%) 29,0 / 52 (56%)

    7. VACEK Petr Neratovice 18,0 / 26 (69%) 26,5 / 52 (51%)

    8. DITTRICH David Union Praha 17,5 / 24 (73%) 35,0 / 48 (73%)

    9. FRANĚK Jaroslav Benešov B 17,0 / 23 (74%) 34,0 / 46 (74%)

  10. ŠTICH Lukáš Poděbrady A 17,0 / 23 (74%) 29,0 / 47 (62%)

  18. KVAPIL Jan Neratovice 14,0 / 22 (64%) 29,0 / 44 (66%)

  31. ŠTEINER Petr Neratovice 12,0 / 26 (46%) 23,5 / 52 (45%)

  33. BUROCK Miroslav Neratovice 11,5 / 21 (55%) 19,0 / 42 (45%)

  92. ŠŤASTNÝ Vladimír Neratovice 4,0 / 16 (25%) 11,0 / 32 (34%)

106. ŠŤASTNÝ Pavel Neratovice 2,0 / 2 (100%) 3,0 / 4 (75%)

111. KOZÁK Jan Neratovice 2,0 / 4 (50%) 3,0 / 8 (38%)

112. ŠÁLEK Josef Neratovice 2,0 / 5 (40%) 5,0 / 10 (50%)

133. SKLENÁŘ Jaromír Neratovice 1,0 / 5 (20%) 2,0 / 10 (20%)